11 ■ 0.99/0.01 ■ 2 ■ 5.9
Best clustering variants
11 0.99/0.01 2 5.9
10:31 h 03-Oct-2024
  • Aктуелниот европски шампион, Реал Мадрид вчера доживеа неочекуван пораз од Лил во второто коло од Лигата на шампионите.
  • ◉ Лил со вчерашната победа прекина серија на Реал Мадрид од 36 натпревари
23:27 h 02-Oct-2024
  • Големите фаворити Реал Мадрид и Баерн беа поразена на гостувањата кај Лил и Астон Вила, а Јувентус запиша голема победа против Лајпциг.
  • Реал и Баерн поразени, голема победа на Јувентус
23:06 h
  • Дел од гигантите вечерва поминаа лошо во Лигата на шампионите, Баерн Минхен кој му даде девет гола на Динамо денеска загуби на гостувањето кај Астон Вила со 1-0, со тој резултат Лил го совлада Реал Мадрид, Бенфика со неверојатни 4-0 славеше над Атлетико Мадрид.
  • Астон Вила го сруши Баерн, пораз за Реал од Лил, Бенфика ја наполни мрежата на Атлетико (ВИДЕО)
22:59 h
  • Интересни мечеви донесе денешната програма во Лигата на шампионите во која на сцена беа и многу изненадувања.
  • Лил го шокираше Реал Мадрид, Астон Вила му го направи истото на Баерн Минхен (ВИДЕО)
21:52 h
  • Хрватскиот шампион Динамо Загреб води со 1-0 по првото полувреме против францускиот Монако на „Максимир“ во натпревар од второто коло од новата сезона во Лигата на шампионите.
  • ПОЛУВРЕМЕ ЛШ: Динамо Загреб води против Монако, Лил до сензационално водство против „кралевите“ (ВИДЕО)