10 ■ 0.99/0.01 ■ 2 ■ 10.3
Best clustering variants
10 0.99/0.01 2 10.3
14:10 h 15-Sep-2024
  • Лионел Меси се врати по долго отсуство, постигнувајќи два гола и асистенција на третиот, а Интер Мајами ја победи Филаделфија Унион со 3:1 во американската МЛС лига.
  • ◉ Меси се врати во игра и постигна два гола за успех на Интер
11:15 h
  • МЕСИ СЕ ВРАЌА ВО ФОРМА: По повредата на десниот зглоб во јули, постигна 2 гола и донесе победа на Интер Мајами
09:41 h
  • Интер Мајами ја победи Филаделфија Унион со 3:1 во МЛС натпревар одигран ноќта од сабота кон недела.
  • Погледнете што направи Меси по пауза од два месеци
08:25 h
  • Аргентинскиот репрезентативец Лионел Меси по два месеци пауза поради повредата на зглобот се врати на терените, постигнувајќи два гола во победата од 3-1 на Интер Мајами против Филаделфија во МЛС лигата.
  • Супер враќање на Меси на терените: Два гола и асистенција за победа на Интер Мајами (ВИДЕО)
07:59 h
  • Аргентинскиот репрезентативец Лионел Меси по долга пауза се врати на теренот и постигна два гола во победата на Интер Мајами против Филаделфија унион со 3-1. Интер Мајами прими гол уште во втората минута од средбата, но потоа Меси израмни во 26. минута, а потоа стрелаше во 30. минута за целосен пресврт.
  • Меси се врати со два гола и го израдува Интер Мајами (ВИДЕО)
12:47 h 14-Sep-2024
  • Суперѕвездата на Интер Мајами, Лионел Меси, вечерва повторно се враќа во тимот.
  • Меси по точно два месеца се враќа на теренот
08:02 h
  • Аргентинската фудбалска суперѕвезда Лионел Меси ќе му биде на располагање на тренерот на Интер Мајами, Тата Мартино за саботниот натпревар во американската МЛС лига против Филаделфија.
  • Добра вест : Големиот Меси се враќа